Wysoka jakość ponad wszystko

26315

Meble kuchenne

Kuchnia stanowi serce każdego domu. Jest miejscem codziennych rodzinnych spotkań, jak i tych okazjonalnych towarzyskich. To sprawia, że jako pomieszczenie powinna być praktyczna, ale zarazem estetyczna. Jej rdzeń stanowią meble kuchenne. Zdecydowanie najważniejszą ich cechą jest trwałość. Wpływają na nią zarówno zastosowane materiały, jak i mechanizmy. Popularne zestawy mebli kuchennych wykonane są najczęściej z płyty meblowej. Marka Belini będąca zarówno producentem, jak i dystrybutorem stosuje tylko profesjonalną płytę Decor Econatura. Pochodzi ona od renomowanych producentów z długiem stażem na rynku, np. niemieckiej firmy Kronospan czy Pfleiderer. Posiada dużą gęstość wewnętrznej struktury, dzięki czemu jest bardzo twarda oraz odporna na uszkodzenia i zarysowania. Wybierać można spośród wariantów matowych, o strukturze drewna oraz w połysku. Gama kolorystyczna jest naprawdę szeroka i każdy znajdzie coś dla siebie. Oferujemy zarówno stylistykę nowoczesną, jak i bardziej klasyczną. Produkujemy meble kuchenne proste, narożne, o przeróżnych szerokościach. Zastosowane przez nas blaty są ci wizualnym dopełnieniem. Są one praktyczne i trwałe. Nasze szafki kuchenne posiadają odrębne blaty, dzięki czemu można dowolnie aranżować kuchenną przestrzeń. Stwarza to możliwość częstego odświeżania wnętrza poprzez zmianę ich ułożenia. W ofercie posiadamy również zestawy mebli kuchennych bez blatu. Opcjonalnie można również dokupić blaty w jednym kawałku przycinane precyzyjnie co do 1 cm. Blaty kuchenne oferujemy w kilku wariantach kolorystycznych.

 

Wysoka jakość ponad wszystko

Wysoka jakość mebli kuchennych zapewniamy poprzez wyposażenie zawarte w cenie oraz dodatkowe. Każdy nasz zestaw kuchenny posiada w cenie uchwyty kuchenne, zawiasy oraz niezbędne elementy montażowe. W tym przypadku również korzystamy z oferty tylko i wyłącznie sprawdzonych producentów i dostawców. Opcjonalnie można nabyć zawiasy cicho domykające, które całkowicie eliminują uderzenia frontów o ściany korpusów. Efektem tego jest również wydłużona trwałość mebli. Kolejną opcją jest zakup pakietu PRO+. Polega to na zabezpieczaniu rantów płyt meblowych specjalistycznym obrzeżem wykonanym z ABS. Jest to materiał niezwykle trwały, dzięki czemu chroni elementy meblowe przed przeróżnymi uszkodzeniami. Dodatkowo oferujemy zlewozmywaki idealnie dopasowane do naszych mebli i baterie kuchenne. W ofercie posiadamy również krzesła i stoły do kuchni. Te wszystkie rozwiązania zapewniają Państwu trwałe meble kuchenne.

 

Cuda Czyni Cena

Czy to wszystko można uzyskać za rozsądne pieniądze? Jak najbardziej! Wszystkie meble produkujemy w naszych nowoczesnych fabrykach, a następnie sprzedajemy bezpośrednio Klientom. Zakupu można dokonać w naszej galerii meblowej, jak i na stronie internetowej – Belini.pl. Korzystamy tylko ze sprawdzonych firm transportowych. Zapewniamy rzetelną obsługę przed zakupem, a także profesjonalną opiekę po. Najważniejsze są dla nas pozytywne doświadczenia zakupowe i satysfakcja z wyboru naszej firmy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.