Trwałość, trwałość i jeszcze raz… trwałość!

39343 (1)

Meble łazienkowe

Łazienka to niezwykle wymagające pomieszczenie w przestrzeni domowej. Poddawane jest najbardziej wymagającym czynnikom zewnętrznym takim jak wilgoć czy para wodna. Często nie posiada okien, co powoduje jej utrudnioną wentylację. Efektem takiej „komory parowej” może być rozwarstwianie czy rozklejanie się mebli. Warto postawić nacisk na wykorzystanie trwałych i odpornych materiałów – od płytek, poprzez armaturę, na meblach kończąc. W tej ostatniej kwestii możemy Państwu pomóc. Jesteśmy producentem i dystrybutorem mebli dla całego domu – w tym łazienkowych. Oferujemy przeróżne zestawy mebli łazienkowych, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Trwałość, trwałość i jeszcze raz… trwałość!

Nasze meble wykonane są z płyty meblowej Decor Econatura. Jej dostawcami są renomowane niemieckie firmy, np. Pfleiderer czy Kronospan. Jest ona twarda, trwała, odporna na uszkodzenia i zarysowania. Efektem tego jest wydłużona żywotność produktu. Fronty meblowe wykonane są w macie, połysku lub efekcie drewnopodobnym. Dostępna jest szeroka paleta barw chłodnych, jak i ciepłych w nowoczesnym oraz klasycznym wykonaniu. Rozwiązania zawarte w cenie mebli, czyli zawiasy i elementy montażowe również znacząco podwyższają trwałość. Opcjonalnie można nabyć zawiasy cicho domykające, które całkowicie eliminują uderzenia frontów o ściany korpusów. Dzięki temu cała konstrukcja jest jeszcze bardziej stabilna. Kolejną możliwością zwiększenia standardu mebla jest zakup pakietu PRO+. Jest to obrzeże wykonane z ABS, powlekające ranty płyt meblowych. Zabezpiecza je to przed uszczerbkami czy innymi defektami. Efektem finalnym tych wszystkich rozwiązań są trwałe meble do łazienki. Standardowe wyposażenie obejmuje również idealnie dopasowaną umywalkę oraz lustro naścienne. Funkcjonalna i praktyczna armatura łazienkowa (w tym baterie łazienkowe) również dostępna jest w naszym sklepie. Na Belini.pl nabędą Państwo meble łazienkowe w wysokim standardzie i preferencyjnej cenie. Jesteśmy producentem i dystrybutorem, dzięki czemu możemy zaoferować tak rewelacyjne ceny.

 

Łazienka – Twoja strefa komfortu

Drugim najważniejszym kryterium zakupu mebli łazienkowych jest ich ładny i estetyczny wygląd. Łazienka to miejsce, które bez wątpienia kojarzy się z relaksem, komfortem, odpoczynkiem. Jest to przestrzeń, gdzie można wziąć relaksującą kąpiel, zapalić świeczki, poczytać ulubioną książkę lub posłuchać muzyki. Często to właśnie tutaj oddajemy się swoim osobistym rytuałom. O to Państwo zadbają Państwo sami, a meblami zajmiemy się my. Oferujemy najlepsze meble łazienkowe, biorąc pod uwagę stosunek jakości do ceny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą.