Nasze marki

Fronty Meblowe

Fronty meblowe ( kuchenne, jadalniane, pokojowe) - lakierowane na wysoki połysk

Fronty mebli kuchennych, jadalnianych, pokojowych wykonane najnowocześniejszą technologią pokrycia wielowarstwowego. Używamy wyłącznie najlepszych lakierów akrylowych i poliuretanowych takich producentów jak IKA, AKZO NOBEL, ROVEA, co pozwala osiągnąć najwyższy możliwy połysk w skali GLOSS METER. Fronty spełniają najbardziej wyrafinowane i wysublimowane wymagania klientów.

W ciągłej sprzedaży 11 kolorów.

Pozostałe kolory według palety RAL i NCS dostępne na zamówienie.

zobacz dostępne fronty

Fronty meblowe ( kuchenne, jadalniane, pokojowe) - lakierowane matowe

Fronty mebli kuchennych, jadalnianych, pokojowych wykonane najnowocześniejszą technologią pokrycia wielowarstwowego. Używamy wyłącznie najlepszych lakierów akrylowych i poliuretanowych takich producentów jak IKA, AKZO NOBEL, ROVEA. Fronty spełniają najbardziej wyrafinowane i wysublimowane wymagania klientów.

W ciągłej sprzedaży 11 kolorów.

Pozostałe kolory według palety RAL i NCS dostępne na zamówienie.

zobacz dostępne fronty

Fronty meblowe ( kuchenne, jadalniane, pokojowe) - fornirowane

Dla Państwa sprowadzamy z całego świata, z jego najdalszych zakątków najbardziej wyszukane i egzotyczne gatunki drewna. Posiadamy najnowocześniejszą linię technologiczną wyposażoną w sprzęt firm KUPER i WEBER, która pozwala wykonywać pokrycia fornirowe spełniające najwyższe możliwe standardy jakości jak i designu. Stosujemy jako pionierzy na polskim rynku technologię bezstykowego łączenia forniru. Na całym świecie pokrycia fornirowe są dziś numerem jeden jeżeli chodzi o zaspakajanie gustów najbardziej wymagajacych klientów. Na życzenie jesteśmy w stanie stworzyć niepowtarzalną, unikalną i dedykowaną wyłącznie dla zamawiającego kolekcję frontów.

zobacz dostępne fronty

Fronty szklane w konstrukcji aluminiowej.

Posiadamy w ofercie trzy typy frontów szklanych w konstrukcji aluminowej. Są to najnowocześniejsze rozwiązania jeżeli chodzi o łączenie szkła z aluminium. Do produkcji frontów używamy wyłącznie najwyższej klasy szczotkowanego aluminium, oraz szkła które pokrywamy lakierami takich firm jak IKA, AKZO NOBEL, ROVEA, co pozwala osiągnąć najlepszy efekt wizualny jak i trwałość.

zobacz dostępne fronty

Fronty fornirowane ryflowane

Jest to unikalna technologia ryflowania frontu fornirowanego co daje jedyny w swoim rodzaju efekt wizualny i designerski.

zobacz dostępne fronty

Fronty meblowe ( kuchenne, jadalniane, pokojowe) - Color Mix

Fronty mebli kuchennych, jadalnianych, pokojowych - designerskie ,najbardziej zaawansowane technologicznie połaczenie lakieru na wysoki połysk z lakierem matowym na jednej powierzchni.

zobacz dostępne fronty

Fronty meblowe ( kuchenne, jadalniane, pokojowe) - Fornir Mix

Fronty mebli kuchennych, jadalnianych, pokojowych - designerskie,najbardziej zaawansowane technologicznie połączenie forniru z lakierem na wysoki połysk.

zobacz dostępne fronty

Usługi

  • spajanie metodą bezstykową liści forniru
  • produkcja surowych płyt fornirowanych
  • kalibrowanie surowych płyt fornirowanych
  • szlifowanie poprzeczne i wzdłużne surowych płyt fornirowanych
  • brzegowanie frontów kuchennych

 

zobacz dostępne fronty