Meble Belini Premium — Piękno, Funkcjonalność i Trwałość dla Twojego Wnętrza!

52577 (1)

Zakupy mebli to wyjątkowy moment, kiedy możemy stworzyć wnętrze naszych marzeń. Dlatego, jeśli poszukujesz mebli wysokiej jakości, które spełnią oczekiwania, zapoznaj się z linią mebli Belini Premium. Belini.pl prezentuje swoje najnowsze produkty, które łączą unikalne wzornictwo, doskonałą funkcjonalność i wyjątkową jakość wykonania.

Jednym z najważniejszych elementów, które wyróżniają meble Belini Premium, są płyty Decor Econatura++. Posiadają one znacznie wyższe parametry użytkowe niż standardowe płyty DECOR, co przekłada się na wyjątkową trwałość. Dzięki temu, meble z płyty Econatura++ zachowują swój nieskazitelny wygląd na długi czas. Emisja formaldehydu jest obniżona o 50%, co spełnia najbardziej rygorystyczne normy bezpieczeństwa i ekologii.

W liniach mebli Premium Belini oferuje wyjątkowy pakiet wyposażenia, który podnosi komfort i użyteczność mebli:

System Pro++. Ten system zapewnia dwukrotnie wyższą linię polimeru, co znacząco wydłuża techniczne parametry użytkowe obrzeży płyt. Dzięki niemu są one odporne na uszkodzenia mechaniczne, zachowując swój pierwotny blask na długi czas.
Super Soft Touch System. Uniwersalne zawiasy z systemem Soft Touch to gwarancja cichego i płynnego otwierania i zamykania frontów mebli. Dzięki temu, parametry użytkowe mebli zostają wydłużone nawet o 200%. Nowy system doszczelniający hydraulikę zawiasu eliminuje uderzenia frontów o korpusy.

Szafka Kuchenna Premium.

Najbogatsze wyposażenie dodatkowe w cenie zakupu. Pełnowymiarowa szafka z regulowanymi nóżkami i demontowalnym cokołem, zawiasami Soft Touch, metalowymi szufladami Silent System.
LED System Kuchenny. Zestaw LED Prometeusz dedykowany do montażu w meblach kuchennych Belini. Łatwy montaż, który nie wymaga specjalnych umiejętności elektrycznych, a zintegrowane panele LED zapewniają odpowiednie oświetlenie wnętrza.
Hamulce do Szuflad Kuchennych. Profesjonalne szuflady Silent System z hamulcami cichodomykającymi, które zapewniają płynne i ciche zamykanie szuflad. Eliminują ryzyko mechanicznego uszkodzenia.
Podnośniki Gazowe. Płynne unoszenie i opuszczanie frontów meblowych. Eliminują niechciane opuszczanie frontów oraz umożliwiają bezpieczne utrzymanie frontów w pozycji otwartej.
Oprócz wyjątkowego wyposażenia, meble Belini Premium oferują bezpłatną dostawę, instrukcję montażową w 4 językach oraz przedłużoną 3- letnią gwarancję.

Naszą ofertę znajdziesz tutaj:

https://belini.pl/produkty/meble-premium/