EcoStantard – Meble Przyjazne Naturze

baner_ecostandard_400x400

Ekologiczna i niskoemisyjna produkcja

Meble Belini są przyjazne naturze na wielu płaszczyznach: od zakupu surowców, poprzez produkcję, dystrybucję oraz użytkowanie. Cechują je:

 

  • Ekologiczne materiały: Meble są wykonane z najwyższej jakości płyt meblowych Decor Econatura pochodzących wyłącznie od renomowanych wiodących na rynku producentów. Płyty te posiadają najbardziej rzetelne i uznane certyfikaty ekologiczne na świecie, takie jak:

 

-FSC Green Wood

-Green Angel

-Certyfikat Niskiej Emisji

 

To oznacza, że ich produkcja ma minimalny negatywny wpływ na środowisko naturalne i ekosystem.

 

  • Trwałość: Meble są zaprojektowane tak, aby były trwałe i wytrzymałe. Dzięki temu mogą służyć przez wiele lat, co pozwala na zmniejszenie ilości odpadów meblowych.

 

  • Zdrowie: Meble są wykonane z materiałów wolnych od szkodliwych substancji chemicznych, takich jak formaldehyd i lotne związki organiczne (LZO). To oznacza, że są bezpieczne dla zdrowia ludzi i zwierząt domowych.

 

  • Estetyka: Meble są nie tylko przyjazne dla środowiska, ale również stylowe i eleganckie. Pasują do każdego wnętrza i nadają mu niepowtarzalny charakter. Inspiracje wzornicze czerpią garściami z bogactwa natury.

 

  • Lokalna produkcja: Meble są produkowane w Polsce, co oznacza, że wspierają lokalną gospodarkę i zmniejszają emisję CO2 związaną z transportem.

 

  • Społeczna odpowiedzialność: Belini Meble to firma odpowiedzialna społecznie, która dba o swoich pracowników, lokalną społeczność i zwierzęta. Wspiera rozmaite inicjatywy społeczne i ekologiczne.

 

Kupując meble Belini, możesz mieć pewność, że dokonujesz świadomego wyboru, który jest przyjazny dla środowiska, zdrowia Twojego i Twojej rodziny, lokalnej społeczności i zwierząt.